Reklamos derinimas Kaune. Atliekame visus darbus susijusius ne tik su išorinės reklamos maketavimu, gamyba ar montavimu, bet ir deriname projektus su Kauno miesto ar rajono savivaldybėmis, parengiame projektą, paruošiame iškabų vizualizacijas, techninius brėžinius bei kitą reikiamą medžiagą. Suderintus reklamos projektus pristatome užsakovui.

Proreklama patarimas. Reklamos derinimas Kaune vyks greičiau, o gauti leidimus bus paprasčiau, jeigu jais pradėsite rūpintis prieš užsakydami lauko reklamas, nes dokumentų patvirtinimas užtrunka nuo 14d.d. Pateikiame sąrašą dokumentų, kuriuos privaloma pateikti norint gauti reklamos leidimą Kauno miesto arba rajono savivaldybėse:

  1. Įmonės registravimo arba individualios veiklos pažyma/verslo liudjimas
  2. Nuosavybės teisę į pastatus arba žemės sklypus patvirtintus Registrų centro
  3. Nuomininko ir nuomotojo sutartys
  4. Įvairūs įgaliojimai
  5. Reklamos eskizai, vietovės nuotraukos ir tikslus adresas

Įsigijote naują verslą arba pamiršote iki kada galioja reklamos projektas arba leidimas? Pasinaudokite Kauno miesto išorinės vaizdinės reklamos registras nuoroda ir sužinosite visą informaciją apie lauko reklamą reikiamu adresu.

Užsisakykite reklamos derinimą Kaune pas mus. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir kainos paskaičiavimą, padėsime paruošti dokumentus ir pagaminsime lauko reklamą.

Kaina nuo
90 Eur

Dėl tikslios kainos kreipkitės

Turite klausimų apie reklamą?

Log in with your credentials

Forgot your details?