Reklaminiai tentai viena iš greičiausių ir pigiausių lauko reklamos formų. Tentai gaminami iš PVC audinio, kuris yra atsparus atmosferos poveikiams ir UV. Reklaminiai tentai yra naudojami vidutinio ilgaamžiškumo reklamai. Reklamos tvirtinimui naudojami metaliniai žiedai ar kitos tvirtinimo detalės. Reklaminiai tentai gali būti įvairiausių dydžių neribotos spalvinės gamos.

Reklaminio tento gamyba

Vaizdas yra sumaketuojamas kompiuterio ekrane. Tentų gamybai failai turi būti paruošti naudojant CMYK spalvas. Rekomenduojamas taškų skaičius – priklausomai nuo tento kabinimo vietos gali svyruoti tarp 40dpi ir 100dpi.

Atspausdintas tentas yra ruošiamas apkalimui. Užlankstomi ir užlydomi tento kraštai, tai užtikrina ilgesnį tento eksploatavimo laikotarpį. Sukalami žiedai 12 mm arba 20mm skersmens, žiedai naudojami tento įtempimui.  Standartinis atstumas tarp žiedų – 30cm.

Užsisakykite reklaminius tentus pas mus. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir kainos paskaičiavimą, padėsime išsirinkti geriausią variantą, taip pat paruošime reklamos derinimo projektą su miesto savivaldybe.

Reklaminius tentus galime pristatyti visoje Lietuvoje, taip pat atspausdintus reklaminius tentus galime pakabinti visoje Lietuvoje.

Kaina nuo
5,5 Eur/m2

Dėl tikslios kainos kreipkitės

Log in with your credentials

Forgot your details?