Viena iš pagrindinių sėkmingo verslo sąlygų yra nuolatinis siekis įgyti naujų klientų. Tačiau, tradicinė reklama spaudoje ar internete dažniausiai įtraukia į stiprios konkurencijos aplinką su didele rizika – būti nepastebėtam. Mes jums siūlome dizaino ir maketavimo paslaugas, kurios išspręs šias problemas.
Dizainas yra svarbus sėkmingų pardavimų veiksnys – tinkamas produkto ar paslaugos apipavidalinimas parodo kokybę bei padaro įsimintiną įspūdį žmogui. Todėl mūsų tikslas – kūrybiškai ir profesionaliai sukurti išskirtinį dizainą. Maketuojame sparčiai ir profesionaliai, naudojant naujausias dizaino programas bei galingus ir greitus kompiuterius. Mūsų sukaupta patirtis sutaupys jums laiko, lėšų ir padės išvengti maketavimo broko kuriant ir spausdinant jūsų reklamą.
Maketavimas – tai spaudai ruošiamo būsimo reklaminio maketo sudarymas specializuotomis kompiuterinėmis programomis, išdėstant užsakovo pateiktą tekstinę ir dizainerio sukurtą vaizdinę informaciją. Garantuojame, kad pas mus maketuojami ir spausdinami maketai bus atspausdinti kokybiškai.

Paslaugos:

reprezentacinių ir reklaminių leidinių maketavimas;
įmonės firminio stiliaus kūrimas;
išskirtinio dizaino vizitinės kortelės;
leidinių dizainas ir maketavimas nuo A iki Z;
leidinių paruošimas spaudai;
lauko reklamos projektavimas;
parodų stendų vizualizacijos;

Jeigu reikalinga vaizdinė medžiaga, rekomenduosime fotografus, kurie nufotografuos Jūsų prekes arba patys surasime tinkamą vaizdinę medžiagą, nes dirbame su daugeliu legalios vaizdinės medžiagos pardavėjų visame pasaulyje. Žinome, kaip Jums svarbu atrodyti reprezentatyviai, todėl kiekvieną užklausą priimame atsakingai. Stengiamės, kad spaudos dizaino rezultatas būtų kuo efektyvesnis ir kokybiškesnis. Jums tereikia nuspręsti dėl spaudos tiražo dydžio ir mes įvertinę būsimo užsakymo apimtis, rekomenduosime geriausią spaudos būdą: skaitmeninę, ofsetinę ar plačiaformatę spaudą.

Užsisakykite dizaino ir maketavimo paslaugas pas mus. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir kainos paskaičiavimą, padėsime išsirinkti geriausią variantą.


ProReklama patarimas – prieš užsakydami reklamos maketavimo/dizaino darbus, skirkite laiko panašių projektų peržiūrai internete, taip bus lengviau suformuoti užduotį maketuotojams ar dizaineriams ir darbas bus atliekamas greičiau ir kokybiškiau.

Kaina nuo
29 Eur už 1h

Dėl tikslios kainos kreipkitės

Log in with your credentials

Forgot your details?