Fototapetai – įdomus, originalus ir netradicinis sprendimas Jūsų svetainės, vaikų kambario ar biuro sienoms. Tai interjero detalė, kuri gali puošti visą kambario sieną ar tapti nedideliu akcentu. Fototapetai gali būti įvairaus stiliaus, tad jie tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere. Yra daugybė fototapetų stilių, kaip vaikams, luboms, durims, 3D fototapetai. Žinomų herojų vaizdai džiugins Jūsų vaikus ir suteiks jaukumo jų kambariui, o įspūdingi gamtos, miesto ar kiti Jums patinkantys vaizdai suteiks patalpai išskirtinumo.

Fototapetai interjere dabar labai populiarūs, tuo labiau, kad ir pasirinkimas tiesiog beribis. Temos pačios įvairiausios : gamta, miesto vaizdai, įvairios tekstūros, vaikiški ir t.t. Fototapetai praplečia patalpos erdvę, gali būti su 3D efektais, sukuria tam tikrą nuotaiką. Dažniausiai jie klijuojami ant sienos, kuri yra atviriausia, neužstatyta, normaliai apšviesta, tačiau būna ir klijuojamų kitur.

Esminis fototapetų privalumas – galimybė pasirinkti išbaigtą paveikslą ir labai greitai papuošti juo savo būstą, fototapetai spausdinami iš nuotraukų, paveikslėlių. Tapetai gaminami įvairiausių matmenų: nuo mažyčių iki užimančių visą sieną. Įvairovė leidžia pasirinkti tinkamą dydį sienai ar jos daliai, spintai, pertvarai ar durims dekoruoti. Tapetai būna dviejų rūšių – popieriaus ir flizelino pagrindo. Popieriaus tapetai atspausdinti ant plono popieriaus, todėl klijuoti būtina maksimaliai atsargiai. Klijais ištepus fototapetą, ilgai nelaukite, kad popierius stipriai nepermirktų ir neištežtų. Dėkite į iš anksto atžymėtą vietą ir švelniai priglostykite. Stipriai netrinkite susidariusių pūslių. Lyginant didesnes pūsles adata pradurkite keletą skylučių orui išeiti, o mažesnės pūslės susitrauks popieriui džiūnant. Klijuoti būtina pradėti nuo lango pusės, kad siūlė nemestų šešėlio ir neišryškėtų. Išdžiūvusį fototapetą galima padengti 1÷3 lako vandens pagrindu sluoksniais, tada paviršius taps atsparesnis trynimui ir plovimui.

Norintys geresnės kokybės, rinkitės fototapetus flizelino pagrindu. Šie fototapetai yra brangesni, tačiau žymiai geresni. Spausdinimo kokybė geresnė, klijavimo metu fototapetas nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia, klijus galima tepti tik sieną ir siūles glausti vieną šalia kitos, o ne užleidinėti vieną ant kito, kaip klijuojant popierinius fototapetus.

Užsisakykite fototapetus pas mus. Suteiksime nemokamą konsultaciją ir kainos paskaičiavimą, padėsime išsirinkti geriausią variantą.

Kaina nuo
22 Eur už kv.m

Dėl tikslios kainos kreipkitės

Log in with your credentials

Forgot your details?